Психологічна підтримка дітей у воєнний час

Війна і діти – поняття не сумісні. Жорстка реальність довкола залишає глибокі травми на все життя. Життєво необхідно зберегти здоров’я дітей – фізичне та психологічне. З метою адаптації до умов війни, психологічної підтримки вихованців практичний психолог Аліна Аханкіна провела психологічні практикуми з елементами тренінгу «Зниження тривожності дітей під час війни. Вправи та ігри на зниження тривожності», «Стрес та його профілактика» у гуртках гуманітарно-науково-технічного відділу. Ознайомила з причинами, стадіями, основними ознаками тривожності та стресу. Діти активно опрацьовували навички самодопомоги під час стресу – дихальні та телесні вправи, що допомагають заспокоїтися та зняти напругу. Вихованці відзначили важливість і ефективність таких занять.

«Щиро вдячна Вам за цікавий та продуктивний треніг. Я отримала багато важливої та корисної інфрмації. Окрема подяка психологу: весь матеріал був поданий в цікавій динамічній формі, дуже корисна іноформація! Дуже сподобалась вправа «Глибоке дихання», я відчувала повне розслаблення. (Леся Пелих)

«Тренінг дуже цікавий, пізнавальний і актуальний у даний час. Набула багато нових знань та практичних вмінь. Матеріал викладений доступно, цікаво. Дякую за такий цікавий тренінг, мені дуже сподобались дві вправи «Візуалізація» та «Лимон».  Буду кожен день робити ці вправи вони допогають мені зняти напруження». (Аліна)

«Тренінг був цікавий, всі вправи виконувала з задоволенням. Дякую, за таку можливість пізнавати нове та залюбки буду використовувати такі знання та вправи у своєму житті». (Поліна Томчук)

«Дякую психологу, тренінг був викладений в доступній формі, цікаво та розгорнуто, наведені були приклади, які давали змогу глибоко зрозуміти всю серйозність та складність тривожності під час війни. Дуже сподобалися вправи на зниження тривожності, мені більше сподобалася вправа «Метелик». (Єлизавета Матцепура).

Діти – головна наша цінність. Психологічна підтримка дітей у воєнний час надзвичайно важлива, адже дітям необхідно відчувати себе у безпеці.