![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/be9d0c9-pryvit-vojin-letters-ua-war-3--1024x538.jpg)
Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості з 28 листопада по 5 грудня запрошує до участі у обласному марафоні-есе «Запекла боротьба твоя і нескорима воля до Перемоги вправно нас веде!». Надихни військового – напиши листа!
Слава Україні!
Слава ЗСУ!
Пишіть та, за можливістю, надсилайте до військових частин тематичне есе-звернення до військових. Матеріали просимо також розміщувати на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook».
Хештеги для розміщення: #Надихнивійськовогонапиши_листа2022 #ПозашкілляДонеччини
Контактна особа: Катерина Колесник (066)-033-44-85
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/FBo1DA-WQAEuVb-.jpg)