Семінар-практикум «Соціальні мережі – дієвий доступний інструмент організаційно-масової роботи в закладі позашкільної освіти»

28.11.2022 року відбувся обласний семінар-практикум для відповідальних за організаційно-масову роботу в закладах позашкільної освіти художньо-естетичного напряму «Соціальні мережі – дієвий доступний інструмент організаційно-масової роботи в закладі позашкільної освіти». Організатори – відділ масових заходів та організації дозвілля Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості.

На семінарі презентовано можливості використання соціальних мереж в організаційно-масовій роботі, як інструменту забезпечення ефективної навчальної комунікації та застосування освітніх віртуальних спільнот педагогами у сфері позашкільної освіти. Представлено матеріали одного з найпопулярніших відеохостингів YouTube та дієвого функціонального інструменту комунікації організаційно-масової роботи Facebook. Доповіді базувалися на прикладі публічної сторінки Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості та групи Позашкілля Донеччини. Розглянуто практику застосування хмарного сервісу Instagram у професійній діяльності педагога-позашкільника.

Семінар-практикум передбачав зворотний зв’язок.

Використання інструментарію соціальних мереж в організаційно-масовій роботі надають широкі комунікаційні можливості й цілком виправдано стають особливим віртуальним майданчиком для поширення інформації про діяльність закладів позашкільної освіти.