![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/Kolazh2-1024x722.png)
28.11.2022 року відбувся обласний семінар-практикум для відповідальних за організаційно-масову роботу в закладах позашкільної освіти художньо-естетичного напряму «Соціальні мережі – дієвий доступний інструмент організаційно-масової роботи в закладі позашкільної освіти». Організатори – відділ масових заходів та організації дозвілля Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості.
На семінарі презентовано можливості використання соціальних мереж в організаційно-масовій роботі, як інструменту забезпечення ефективної навчальної комунікації та застосування освітніх віртуальних спільнот педагогами у сфері позашкільної освіти. Представлено матеріали одного з найпопулярніших відеохостингів YouTube та дієвого функціонального інструменту комунікації організаційно-масової роботи Facebook. Доповіді базувалися на прикладі публічної сторінки Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості та групи Позашкілля Донеччини. Розглянуто практику застосування хмарного сервісу Instagram у професійній діяльності педагога-позашкільника.
Семінар-практикум передбачав зворотний зв’язок.
Використання інструментарію соціальних мереж в організаційно-масовій роботі надають широкі комунікаційні можливості й цілком виправдано стають особливим віртуальним майданчиком для поширення інформації про діяльність закладів позашкільної освіти.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/Kolazh1-1024x722.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/Kolazh3-1024x722.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/Kolazh4-1024x722.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/Kolazh5.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/Kolazh6.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/Kolazh7.png)