Наш палац

Адміністрація Історія палацу Структура палацу

Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості, як осередок реалізації завдань позашкільної освіти, спрямовує роботу на виховання всебічно розвиненої високоморальної особистості, найповнішого розкриття її задатків і нахилів, створення умов для розвитку й підтримання талантів та обдарувань. Цьому сприяє участь вихованців у різноманітних проектах, персональних виставках, конкурсах, фестивалях, концертах, спортивних змаганнях, наукових дослідженнях.

Вихованці мають змогу отримувати позашкільну освіту за наступними напрямами:

  • художня творчість,
  • образотворче мистецтво та декоративно-прикладна творчість,
  • «Школа раннього гармонійного розвитку дитини «Радість»,
  • гуманітарно-науково-технічний відділ.

Важливим напрямом діяльності в області є робота з дітьми з особливими потребами та дітьми пільгових категорій. У Донецькій області проводяться фестивалі, огляди, конкурси та виставки: «Дерзайте, ви талановиті!», «Повір у себе!», «Дерзай, малюк!», «Ми усе можемо» тощо.

Донецька обласна рада старшокласників ефективно взаємодіє з представниками лідерського руху міст та районів, координує роботу в рамках реалізації проектів, рекомендованих Всеукраїнською радою старшокласників.

Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості, як осередок реалізації завдань позашкільної освіти, разом з навчальними закладами, засобами масової інформації, пресою, громадськими організаціями, асоціаціями реалізують державну політику в галузі освіти, і сприяють розвитку творчої особистості, забезпечують визначення стратегічних напрямів розвитку позашкільної освіти відповідно до соціальних, економічних, культурних, дозвіллєвих умов життєдіяльності та життєтворчості суспільства.