ПСИХОЛОГІЧНА ПЛАТФОРМА. «10 жовтня – Всесвітній День психічного здоров’я»

Всесвітній День психічного здоров’я Україна разом з усією світовою спільнотою святкує щорічно 10 жовтня. Всесвітня організація охорони здоров’я визначає психічне здоров’я як стан благополуччя, в якому людина реалізує свої здібності, може успішно протистояти життєвим стресам та продуктивно працювати. Міцне психічне здоров’я та досягнення стану психологічного комфорту стає особливо важливим в наш час – час воєнної агресії. 

За ініціативи першої леді Олени Зеленської в Україні реалізується Національна програма з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, до якої активно долучається психологічна служба Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості. Одним із важливих пріоритетів залишається забезпечення психологічної стійкості здобувачів освіти. Саме з такою метою практичний психолог Аліна Аханкіна провела цикл тренінгів у гуртках гуманітарно-науково-технічного відділу. Понад 100 вихованців взяли активну участь у тренінгових вправах, проявили кмітливість, винахідливість, отримали позитивні емоції та поділилися власними техніками налогодження психічного та емоційного стану.

Дбаємо про ментальне здоров’я здобувачів освіти, створюємо атмосферу емоційного відновлення, почуття безпеки та психоемоційного комфорту!