Обласна акція «Голоси боротьби» до Дня створення Української Повстанської Армії

У жовтні 1942 року на Поліссі постали перші збройні відділи, що дали початок Української Повстанської Армії. Цей історичний момент відзначається 14 жовтня.

Боротьба Української повстанської армії була продовженням українського визвольного руху періоду Української революції 1917-1921 років, підпільно-бойової Української військової організації та Організації українських націоналістів 1920-1930-х років.

За всі роки свого існування воїни Української повстанської армії брали до рук зброю, аби захистити українців від тоталітарних режимів — нацистського та комуністичного. Їхньою стратегічною метою було — відновлення української державності. Мужність та воля воїнів Української повстанської армії сьогодні є прикладом для сучасних захисників України, які знищують ворога на війні та відстоюють незалежність, свободу і щасливе майбутнє України.

Пропонуємо доєднатися до обласної акції «Голоси боротьби»: з 07 по 14 жовтня розмістити світлини тематичних стіннівок, колажів, композицій тощо або відео- чи аудіоматеріали на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook».

Хештеги для розміщення: #ГолосиБоротьби2023 #ПозашкілляДонеччини