![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-1024x503.png)
10 жовтня в рамках обласного методичного online hub відбувся едьютон «Педагогічна акмеологія – наука про професійну зрілість», у якому взяли участь 67 педагогів-позашкільників художньо-естетичного напряму з Білозерської, Добропільської, Лиманської, Покровської, Курахівської, Селидівської, Старомлинівської, Мирноградської, Новогродівської, Часовоярської, Костянтинівської, Слов’янської громад – педагогів, які відповідально ставляться до свого професіоналізму.
Професійне становлення педагога, досягнення ним вершин у професійній діяльності – предмет нового наукового напрямку – педагогічної акмеології. Презентовані актуальні завдання сучасної педагогічної акмеології: розробка методик та психотехнік професійного самовизначення особистості; розробка акмеологічних моделей професійного становлення особистості; пошук шляхів удосконалення педагогічної майстерності. Педагоги опрацьовували принципи педагогічної акмеології: комплексність, системність, суб’єктність, психологічний детермінізм, розвиток, активність, інваріантність та прагнення до професійного успіху.
Загальним став висновок щодо кредо педагога-акмеолога: «Можна навчити кожного і можна забезпечити розвиток кожного».
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/3-1024x503.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/6-1024x503.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/11-1024x503.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/16-1024x503.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/18-1024x503.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/22-1024x503.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/23-1024x503.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/vsi-1-1024x503.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/vsi-2-1024x503.png)