Обласний методичний online hub «Методологія та методика позашкільної освіти»

«Волонтерство: формування соціального лідера» – цією темою 25 квітня на платформі перспективного педагогічного досвіду завідувачем гуманітарно-науково-технічного відділу ОПДЮТ, кандидатом педагогічних наук Оленою Гриненко презентовано досвід керівника гуртка «Лідерство – запорука успіху» Олени Зани. Тема надактуальна на сьогодення і це засвідчили 57 присутніх педагогів-позашкільників.

Про волонтерський рух в Україні сьогодні з захопленням говорять у багатьох країнах світу, називаючи це явище унікальним.  Саме волонтерство є одним із видів залучення молоді до відстоювання активної громадської позиції. Сьогодні О. Зана знаходиться у Чехії, але й тут вона організувала роботу з плетіння маскувальних сіток (саме цим, як практичною діяльністю, у вільний час займались гуртківці) і відправляє їх у Бахмут та Херсон. Дякуємо за активну громадянську позицію і пишаємось!

Друга частина online hub – психологічний практикум-тренінг «Фізичні та психологічні вправи на розслаблення дітей під час війни». Практичний психолог Аліна Аханкіна  надала цикл вправ з їх методичним обґрунтуванням. Педагоги під час занять «перетворились на дітей» і вправно виконувало вправи та виказували свої емоції, адже саме особистий досвід дозволить реалізувати це у практиці роботи з вихованцями.

Віримо в перемогу! Тримаємо освітянський фронт!