Обласний онлайн-реквієм «Чорнобиль в пам’яті країни»

Була весна… Квітуча, напоєна запахами землі і нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ.

26 квітня весь Всесвіт вшановує пам’ять Чорнобильської катастрофи, а той чорний день трагедії продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі.

День національної жалоби. Про те, що сталось, не можна забувати.

До Дня Чорнобильської трагедії та Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведено обласний онлайн-реквієм «Чорнобиль в пам’яті країни», до якого долучилося понад 500 учнів закладів освіти Донеччини.

Вихованці розміщували тематичні світлини, відео, малюнки.

Вшануємо пам’ять тих людей, які ціною свого життя і здоров’я виконали свій обов’язок, і захистили людство від згубного впливу, хвилиною мовчання.

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #Чорнобиль2023 #ЧорноБІЛЬ2023 #ДОПДЮТ