![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-1-1024x516.png)
11 квітня у рамках обласного методичного online hub відбувся психолого-педагогічний апгред «Індивідуалізація соціобуття вихованців» за участю 54 педагогів-позашкільників. Проблема для позашкілля надактуальна. Заклад позашкільної освіти як соціальний інститут орієнтований на соціальне виховання, формування гармонійно розвинутої, соціальнo адаптованої особистості, що має високий рівень самореалізації у суспільстві.
Практичний психолог Аліна Аханкіна зосередила увагу на індивідуалізації як процесі соціалізації, самоактуалізації, самореалізації та самодетермінації, ознайомила з процесами, рівнями індивідуалізації, поняттям про стилям життя особистості.
Особистістю не народжуються, особистістю стають. Допомогти в цьому вихованцям – одне з найважливіших завдань педагога-позашкільника.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-1024x516.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/4-1024x516.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/6-1024x516.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/7-1024x516.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/10-1024x516.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/11-1-1024x516.png)