![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2_5429280854796939105_page-0023-725x1024.jpg)
Вітаємо вихованку гуртка «Школа успіху» (керівник Оксана Ліхута) гуманітарно-науково-технічного відділу Донецького ОПДЮТ Ралітну Єлизавету зі зайнятим І місцем в обласному етапі Всеукраїнського літературного дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу «Слово Нації» у номінації «Авторська поезія» старша вікова категорія.
Бажаємо завжди бути в пошуку нових задумів та ідей, ніколи не розлучатися з натхненням, постійно відчувати щастя і радість, з кожним днем наповнюючи цей світ своїми чудовими шедеврами і приголомшливими роботами.