«Всесвітній день авіації і космонавтики (Міжнародний день польоту людини в космос)»

Безкрайній космос… Який же він? Хто з нас, не думав про це, розглядаючи його яскраві зорі, Чумацький шлях, «падаючі» зірки? За безліччю складних явищ, що відбуваються в ньому, він – невичерпний. Мізерна, крихітна піщинка Навколо Всесвіт без країв. Туди далеко лиш долинуть можливо мріям та душі. Навколо не гостинний космос – Холодний простір, світ ночей. На щастя, завжди гріє Сонце – Дарує Світло вічний Прометей.

12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики. Цього ж дня світова громадскість відзначає і Міжнародний день польоту людини в космос. В Україні сьогодні професійне свято тих, хто є дотичним до космонавтики – День працівників ракетно-космічної галузі України.

В гуртках «Intranet» (керівник Ольга Бойко), «Рідний край» (керівник Марина Бурлачка) відбулася виховна година «Всесвітній день авіації і космонавтики». Педагоги організували перегляд цікавих презентацій з вихованцями про перші тварини в космосі, українських космонавтів, перші космічні станції, що опустилися на Місяць, перших людей на Місяці, найбільші до Землі зірки, про розвиток ракетно-космічної галузі не тільки в Україні, а й у всьому світі.