![Всеукраїнський семінар хореографів](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/Vseukrainskiy-seminar-khoreografiv-3-1024x768.jpg)
У смт. Коблево за ініціативи Національної хореографічної спілки України та підтримки Міністерства культури України пройшов Всеукраїнський семінар і майстер-класи за темою «Збереження та розвиток народно-сценічного танцю регіонів України». У роботі семінару взяли участь керівники «Зразкового художнього колективу» ансамблю танцю «Усмішка» (Голік І.О., Голік О.В., Трофименко К.І.).
![Всеукраїнський семінар хореографів](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/Vseukrainskiy-seminar-khoreografiv-2-768x1024.jpg)
![Всеукраїнський семінар хореографів](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/Vseukrainskiy-seminar-khoreografiv-5-768x1024.jpg)
Відкрив та привітав фахівців єдиної Всеукраїнської хореографічної родини Мирослав Вантух – Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Т. Шевченка, професор, академік НАМУ, голова Національної хореографічної спілки України.
Хореографи брали участь у майстер-класі з народно-сценічного танцю, який проводив головний балетмейстер Національного заслуженого академічного народного хору України ім. Г. Вірьовки – Валерій Шкориненко.
Цей семінар відкрив нові горизонти творчості для хореографів.
![Всеукраїнський семінар хореографів](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/Vseukrainskiy-seminar-khoreografiv-3-1024x768.jpg)
![Всеукраїнський семінар хореографів](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/Vseukrainskiy-seminar-khoreografiv-1.jpg)
![Всеукраїнський семінар хореографів](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/Vseukrainskiy-seminar-khoreografiv-4-1024x768.jpg)