![Толока позашкільників](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/Toloka-pozashkilnikiv-4-1024x768.jpg)
З 18 по 20 вересня 2019 року у м. Київ проходив Всеукраїнський семінар-практикум «Формування національно-культурної ідентичності зростаючої особистості в сучасних умовах» у межах проекту професійного розвитку «Толока позашкільників», в якому взяли участь заступник директора з НМР ОПДЮТ Бойко О.А. та керівник гуртка Лінник Л.Б.
![Толока позашкільників](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/Toloka-pozashkilnikiv-6-768x1024.jpg)
![Толока позашкільників](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/Toloka-pozashkilnikiv-7-768x1024.jpg)
Цікавою і пізнавальною була доповідь І. Беха, доктора педагогічних наук, академіка, директора Інституту проблем виховання НАПН України «Переконання – головний метод особистісно-орієнтованого виховання».
Програмою заходу передбачалося проведення творчих зустрічей з кращими педагогами закладів позашкільної освіти, майстер-класи, «круглі столи» з обміну досвідом педагогів-позашкільників різних регіонів України.
Бойко О.А. провела презентаційний меседж «Методика обліку роботи гуртка», в якому були розглянуті актуальні питання методичної роботи ЗПО.
![Толока позашкільників](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/Toloka-pozashkilnikiv-2.jpg)
![Толока позашкільників](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/Toloka-pozashkilnikiv-3.jpg)
Всеукраїнський захід осінньої толоки позашкільників завершився обговоренням проблеми формування національно-культурної ідентичності зростаючої особистості в сучасних умовах.
![Толока позашкільників](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/Toloka-pozashkilnikiv-4-1024x768.jpg)
![Толока позашкільників](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/Toloka-pozashkilnikiv-5-1024x1024.jpg)
![Толока позашкільників](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/Toloka-pozashkilnikiv-1-768x1024.jpg)