![Фото обласний етап "Сурми звитяги"](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/slider72/4.jpeg)
20 вересня в місті Слов’янськ Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості, з метою широкого пропагування серед дітей та юнацтва кращих зразків мистецьких творів патріотичного спрямування, вивчення пісенної спадщини та сучасної української молодіжної патріотичної пісні було проведено обласний етап дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги», в якому прийняли участь 190 вихованців закладів позашкільної освіти області.
![Фото обласний етап "Сурми звитяги"](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/slider72/19.jpeg)
![Фото обласний етап "Сурми звитяги"](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/slider72/4.jpeg)
![Фото обласний етап "Сурми звитяги"](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/slider72/21.jpeg)