![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-3.jpg)
21 березня - Всесвітній день поезії.
Березень багатий на визначні події для книголюбів і всіх, хто щодня опановує мистецтво слова. Відсвяткували День письменника, час святкувати день, який складно уявити більш доречним в іншу пору року. Ну бо коли, як не весною, відзначати День поезії - свято словесної чуттєвості й довершеного вміння кількома словами висловити невисловлюване.
У цей день вихованці гуртків («Літературна творчість», керівник Лариса Жижченко; «Українська мова», керівник Тетяна Полякова; «Школа успіху», керівник Оксана Ліхута) стали учасниками захоплюючої подорожі у чарівний світ поезії…
Діти переглянули презентацію про найвідоміших поетів світу, цитували улюблені вірші, а також взяли участь у літературознавчій поетичній вікторині.
У Всесвітній день поезії вітаємо всіх майстрів поетичного слова! Бажаємо сповнення творчих задумів та мрій!
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336792198_1335978820303094_6261891064305958819_n-1024x488.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336998902_720661673075149_1040038899800457165_n.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/337007323_1234374973845142_3556320815613504485_n.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/337043741_899666514676586_7129214080977741158_n.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/337163195_1422681198557311_1899270338938382328_n-1024x515.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/337231680_1153366632018902_6991793457423040097_n.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/337380281_236300012200600_7535162135614353910_n-1024x490.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/337391393_1418571952223147_1154116310566619484_n-1024x298.jpg)