![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-7-1024x517.jpg)
19 березня святкує день народження Ліна Костенко, шанована мисткиня нашого народу. Вона є улюбленою поетесою вихованців гуртка «Українська мова» (керівник доцент Полякова Т.В.) та «Літературна творчість» (керівник Жижченко Л.Б ) ОПДЮТ гуманітарно-науково-технічного відділу. Літературна вітальня розкрила перед слухачами нові грані творчості відомої авторки. Вихованці гуртків декламували поетичні рядки, які викликали щире захоплення. Це поезії «Життя іде і все без коректур», «Як пощастило дівчинці в сімнадцять», «Вже почалось, мабуть, майбутнє», «Шукайте цензора в собі», «Ти знов прийшла, моя печальна музо» та ін.
Ліна Костенко прийшла в літературу на початку шістдесятих. Пізніше добрих півтора десятка літ у літературному житті України її наче не існувало. Та вона не зрадила ні себе , ні поезію. Поетеса безмежно віддана Україні та її народу. Любить життя в усіх його проявах. Нас вона навчає шукати в житті «посмішку Джоконди», «шляхетну інохідь коня» та «незабутні миті».
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335705210_1447398329334409_1853117856918970139_n-1024x512.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336768294_1543019052850810_6488641803912044522_n-1024x516.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336770842_579285814138059_3103928703286461055_n-1024x525.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336792154_938229100707950_3100950709949749401_n-1024x458.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336798180_771593257813568_6477048758903588277_n-1024x515.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336812140_1174047206632857_5286117384919945729_n-1024x517.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336872665_738636164321747_1597091839121296590_n-1024x520.jpg)