ВІДКРИТА ВЛАДА

ВІДКРИТА ВЛАДА

У рамках обласної акції «Відкрита влада», приуроченої до Дня місцевого самоврядування, учнівське самоврядування міст, районів, селищ проводить у різному форматі зустрічі з місцевою владою.

4 грудня відбулась зустріч обласної членів  Ради лідерів учнівського самоврядування з керівництвом Донецької обласної адміністрації.

ВІДКРИТА ВЛАДА

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна зазначила: «Зараз в Україні ставка робиться на молодь. Ви знаєте усі виклики і маєте власну думку. Саме від молоді та її креативності залежить майбутнє. Ви як молоді лідери, можете стати ініціаторами великих змін».

Рада лідерів учнівського  самоврядування презентували програми, досвід роботи з актуальних проблем сьогодення: виховання громадянина- патріота, антибулінгу, інклюзії, децентралізації, співпраці з органами місцевого самоврядування.

Член Національної дитячої Ради при Президенті України Катерина Нікітіна розповіла про Форуми Ради та активне спілкування з представниками центральних органів влади, загальнонаціональні програми та напрями діяльності учнівського самоврядування.

ВІДКРИТА ВЛАДА
ВІДКРИТА ВЛАДА

Наприкінці зустрічі голова обласної Ради лідерів учнівського самоврядування  Тимур Луценко вручив Юлії Костюніній символічний Герб Донецької області, зроблений вихованцями Донецького обласного Палацу дитячої та юнацької творчості.

ВІДКРИТА ВЛАДА

Це був практичний урок демократії, який стане поштовхом для ініціативи учнівського самоврядування області.