![Права людини понад усе](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Prava-lyudini-ponad-use-4.jpg)
Свобода означає абсолютне верховенство прав людини.
Франклін Рузвельт
Напередодні всесвітнього Дня прав людини вихованці гуртка «Юні правознавці» (керівник гуртка Бурлачка Марина Сергіївна, м. Краматорськ) брали участь у правовому квесті «Знай свої права». Учасникам необхідно було проаналізувати юридичні ситуації та визначити, де саме порушувались права людини – в галузі охорони здоров᾿я, прав споживачів тощо.
Команда наших вихованців посіла І місце!
Вітаємо переможців!
Молодці, так тримати!
![Права людини понад усе](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Prava-lyudini-ponad-use-4.jpg)
![Права людини понад усе](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Prava-lyudini-ponad-use-3.jpg)
![Права людини понад усе](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Prava-lyudini-ponad-use-2.jpg)
![Права людини понад усе](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Prava-lyudini-ponad-use-1-768x1024.jpg)