Я – волонтер!

Я – волонтер!

У всьому світі 5 грудня відзначають міжнародний День волонтера – International Volunteer Day. Україна – єдина країна у світі, де цей день переходить в День збройних сил, який відзначається 6 грудня. Волонтерський рух у нашій країні став популярним, починаючи з Революції гідності і російської окупації. УНІАН зібрав цікаві факти про цей день і підготував найкращі привітання з Днем волонтера.

Вихованці гуртка «Лідерство – запорука успіху» (керівник гуртка Зана Олена Миколаївна, м. Краматорськ) часті гості у «Краматорських бджілок», найактивніших волонтерів м. Краматорська. На рахунку «бджілок» десятки кілометрів маскувальної сітки і більше сотні «кiкiмор» – захисних костюмів для розвідників. А крім цього, допомога переселенцям, патріотичні фестивалі, уроки української мови для всіх бажаючих.

Гуртківців запросили на церемонію нагородження переможців обласного конкурсу «Волонтер Донеччини», яка відбулася в Авангард-Холі.

З кожним роком волонтерський рух не тільки в нашому регіоні, а і по всій країні модернізується. Бойові дії продовжуються, а волонтерська діяльність охоплює все більше членів суспільства, для котрих допомога ближнім є справжнім призначенням.

Ми волонтери і цим пишаємося!

Я – волонтер!
Я – волонтер!
Я – волонтер!
Я – волонтер!