Відбувся обласний навчально-методичний семінар-практикум методистів ПНЗ художньо-естетичного напряму

Обласний семінар методистів ПНЗ художньо-естетичного напряму

04 грудня 2017 року в Донецькому обласному палаці дитячої та юнацької творчості відбувся обласний навчально-методичний семінар-практикум методистів позашкільних навчальних закладів художньо-естетичного напряму за темою «Модернізація методичного простору щодо професійного зростання педагогів позашкільної освіти». Учасників семінару привітала виконуюча обов’язки директора ОПДЮТ Ольга Михайлівна Канзюба.

в.о. директора Канзюба О.М.

У заході прийняло участь 26 фахівців з міст Авдіївки, Бахмуту, Добропілля, Дружківки, Костянтинівки, Лиману, Мирнограду, Новогродівки, Селідова, Слов’янську, Соледару, Торецька, Бахмутського, Костянтинівського, Покровського, Олександрівського, Слов’янського районів та педагоги Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості.

Агамер'янц Л.М. - завідувач відділ

З метою активізації інноваційних підходів щодо методичної роботи у позашкільному навчальному закладі фахівці області були ознайомлені з питаннями щодо методичного сервісу у руслі модернізації освіти, розглянули поняття «портфоліо» як технологію автентичного оцінювання професійної діяльності педагога та в рамках психологічного тренінгу практично відпрацювали навички дивергентного мислення.

Дивергентне мислення - Євдакимов О.А.

Учасники семінару прийшли до висновку, що сучасне розуміння сутності професійної діяльності методиста як взаємодії педагогічної, управлінської та інноваційної складових виходить далеко за межі суто організаційної методичної роботи і сягає творчого, науково-методичного та дослідницького рівнів.

Тренінг Робота в командах