![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/2021-08-28-11.34.29-1024x683.jpg)
28 серпня 2021 року відбулися засідання методичних об’єднань відділів Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості.
У дружньому колі педагоги привітали один одного із початком нового навчального року, обговорили питання безпечного і результативного освітнього процесу в умовах небезпеки захворювання на COVID-19; підняли питання про належне і своєчасне ведення документації.
Спілкування відбувалося у творчій, продуктивній і доброзичливій атмосфері.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/2021-08-28-11.33.31-1024x683.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/2021-08-28-11.31.22-1024x683.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/2021-08-28-12.14.43-1024x683.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/2021-08-28-12.48.42-1024x683.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/2021-08-28-12.49.38-1024x683.jpg)