![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/Image-0511-1024x614.jpg)
В рамках відзначення Дня пам’яті захисників України, за ініціативою Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості, з метою вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, було проведено обласну акцію «Хай пам’яті свічки палають!». До заходу долучилися вихованці закладів позашкільної освіти Донеччини, які розміщували відеоролики та світлини у соціальній мережі Facebook під хештегом #СвічкиПалають.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/240169010_1523931091332768_1729118068535773325_n.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/240719239_4357105464333156_5535243703984941612_n-768x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/240804599_595133805282895_2841612440454945689_n.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/240832804_595133875282888_398741975189351787_n.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/240934767_595135155282760_9066705748711787405_n.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/Image-051.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/Image-0418.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/Image-0419.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/sonyah.jpg)