![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-26_09-08-31-1024x442.jpg)
23 грудня 2022 року у Донецькому ОПДЮТ відбулося засідання педагогічної ради «Соціально-психологічна природа позашкільного педагогічного процесу: цінності дитиноцентризму». З основною доповіддю виступила завідувач методичного відділу Соколенко Т.М., яка наголосила на основних аспектах даної проблеми. З гедоністичним підходом в організації роботи гуртків відділу художньої творчості ознайомила завідувач відділу художньої творчості Орєхова В.В.. Про роботу з обдарованими дітьми, як реалізацію філософії дитиноцентризму розповіла керівник гуртка Педченко Н.В..
Директор, Канзюба О.М. ознайомила з підсумками роботи Палацу за 2022 рік, проаналізувавши діяльність педагогічного колективу в поточному році. Також на педагогічній раді були розглянуті та затверджені План роботи Палацу на 2023 рік та План підвищення кваліфікації педагогічних працівників Палацу.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-26_09-08-50-1024x447.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-26_09-08-42-1024x439.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-26_09-09-14-1024x476.jpg)