Слава героям України!

У переддень 14 жовтня – Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці у відділі образотворчого мистецтва та декоративно-ужиткової творчості Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості було проведено тематичні заходи: виховні години, бесіди, заняття з виготовленням сувенірів та листівок для військових.  

Вихованці гуртків «Бісероплетіння» (керівник Вікторія Коваленко), «Художня вишивка» (керівник Наталія Савіна), «Вишивка стрічками» (керівник Тетяна-Роксана Берлін), «Світ рукоділля» (керівник Ірина Соцька) взяли участь у загальношкільному заході СШ № 41 м. Слов’янська «За честь! За славу! За народ!», на який був запрошений ветеран АТО Олександр Маслій.

Вихованці студії образотворчого мистецтва «Гармонія» (керівник Оксана Дашивець) вшанували пам’ять воїнів покладанням квітів до меморіального комплексу «На горі Карачун» та до пам’ятника загиблому екіпажу гелікоптеру МІ 8. Діти також привітали зі святом і поспілкувалися з волонтером Василем Пилипенком, ім’я якого викарбовано на гранітній плиті меморіального комплексу «На горі Карачун».

Вихованці гуртків «Народна іграшка-оберіг» (керівник Валентина Ятченко), «Цікава майстерня» (керівник Євгеній Носов) виготовляли на заняттях сувеніри патріотичного змісту, які були представлені на виставці робіт «Ми за мир», а також брали участь у виховному заході «PRO героїв із перших вуст». Вихованці гуртка «Першоцвіт» (керівник Ольга Преображенська) урочисто вручили представникам батальйону «Донбас» Віктору Петренку та Ігорю Метлушану квіти та подарунки. Діти з захопленням слухали розповіді про життя на передовій, про нелегкі будні військових.

Усі заходи та зустрічі були пронизані почуттям щирої поваги та вдячності патріотам України.