![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG_4383-1024x768.jpeg)
Вихованці гуртка «Компас» (керівник Марина Чигирина) у межах регіонального культурно-просвітницького проєкту «Донбас – це Україна» відвідали місто Соледар. Метою поїздки було ознайомлення з природно-ресурсним потенціалом Донецького регіону. Учасники екскурсії дізналися про різновиди корисних копалин Донбасу, зокрема галіт, або кам’яну сіль. Від самого початку – спуску в шахту, і протягом усієї подорожі у соляних печерах, вихованці відчували себе відкривачами таємниць матінки-природи, отримали заряд бадьорості та позитиву.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG_4417-1024x768.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG_4443-766x1024.jpg)