![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/MyCollages-5.jpg)
Сповнені почуттям гордості за відвагу українських воїнів, вихованці гуртка «Кольорові долоньки» (керівник Алевтина Прохода) з великим захопленням і натхненням створювали малюнки для військових на тему «На захисті України». Своєю творчістю діти виявили подяку українським захисникам і захисницям за героїзм та самовідданість Батьківщині.
Під час проведення заходу панувала атмосфера, сповнена піднесених патріотичних почуттів.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/MyCollages-1-3.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/MyCollages-2-2.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/MyCollages-3-1.jpg)