Школа «Радість» впевнено крокує у новий навчальний рік!

керівники «Школи «Радість»

3 вересня відбулося методичне об’єднання керівників гуртків Школи раннього гармонійного розвитку дитини «Радість». Учасників засідання привітали Ольга Анатоліївна Бойко, заступник директора з навчально-методичної роботи та методист Любов Михайлівна Агамер’янц.

Методичне об'єднання «Школи «Радість»

Педагоги проаналізували роботу за минулий навчальний рік ,  розглянули та обговорили актуальні питання позашкільної освіти на новий навчальний рік: удосконалення форм і методів роботи з національно-патріотичного виховання в гуртках позашкільної освіти , роботи над проектом «Ми-маленькі українці», методичного супроводу діяльності керівника гуртка. Бойко О.А. ознайомила педагогів з нормативно-правовою базою ПЗО на новий навчальний рік та проведенням інструктажів з безпеки життєдіяльності вихованців.

керівники  «Школи «Радість»

Методист Агамер’янц Л.М. звернула увагу на самоосвіту  та план її реалізації, підкреслила , що самоосвіта педагога-це шлях до успіху. З новими ідеями та натхненням керівники гуртків  Школи раннього гармонійного розвитку дитини «Радість» приступили до роботи!