Методичне об’єднання керівників гуртків гуманітарно-науково-технічного відділу

Методичне об'єднання

«Людина народжена не для того, щоб бути весь час щасливою, – це не можливо.
Вона народжена, щоб бути Людиною»

Едмунд Берк

3 вересня 2018 року відбулося засідання методичного об’єднання керівників гуртків гуманітарно-науково-технічного відділу. Завідувач відділу Соколенко Тетяна Миколаївна привітала педагогів із новим навчальним роком, проаналізувала роботу за минулий 2017-2018 навчальний рік і окреслила пріоритетні завдання на новий, 2018-2019 навчальний рік. Роботу відділу буде спрямовано на створення умов для розвитку та самореалізації особистості за допомогою інноваційних освітніх технологій, формування громадянської свідомості вихованців шляхом національно-патріотичного виховання.

У гуманітарно-науково-технічному відділі навчально-виховну роботу здійснюють 28 керівників гуртка, контингент вихованців – це учні загальноосвітніх шкіл, студенти технікумів і коледжів. Головною домінантою освітньої діяльності кожного керівника гуртка має бути формування у особистості ціннісного ставлення до навколишньої дійсності та самої себе, активної за формою та моральної за змістом життєвої позиції.

Східна мудрість твердить, що щасливою людина може бути тільки в тому разі, коли добре засвоїть чотири уроки життя: урок здоров᾿я, урок любові, урок мудрості, урок праці. Цьому нам треба навчити вихованців. Цього ми бажаємо і вам – здоров᾿я, любові, мудрості і праці!