![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-29_12-11-39-1024x509.jpg)
28 листопада 2022 року відбувся Всеукраїнський відео-Форум лідерських ініціатив «Всякому місту – звичай і права», присвячений 300-літньому ювілею Григорія Савича Сковороди. Започаткований Форум Всеукраїнською мережею Лідерів учнівського самоврядування разом з Українським державним центром позашкільної освіти.
Лідерська молодь з усієї України готувалась до ювілею легендарного українського мислителя-енциклопедиста й педагога-просвітителя. Відео присвячене окремим чеснотам нашого видатного генія українського духу.
Відкрила захід й гідно представила Донеччину Аліна Андреєва, заступниця голови Донецької обласної ради лідерів учнівського самоврядування, голова комітету з національно-патріотичного виховання, з відеопрезентацією «Григорій Сковорода – символ мудрості української землі».
З днем народження, великий філософе!
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-29_12-11-26-1024x640.jpg)