«ПСИХОЛОГІЧНА ПЛАТФОРМА. ОБЛАСНИЙ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ЕДЬЮТОН»

Якими зростають підлітки в Україні? Тривожнішими, ніж їхні однолітки в інших країнах? Чи, може, стійкішими та сміливішими? Якщо покоління зумерів в інших країнах не дуже переймається політикою, то в Україні підлітки активно вболівають за долю країни. А ще дуже важливим є ментальн здоров’я підлітків, чий вік надто вразливий.

23 квітня 60 педагогів-позашкільників художньо-естетичного напряму з Добропільської, Лиманської, Покровської, Старомлинівської, Мирноградської, Новогродівської, Часовоярської, Костянтинівської, Дружківської, Родинської, Слов’янської громад взяли участь у психологічному едьютоні «Страхи і тривоги у підлітків.

Причини виникнення та алгоритми подолання». Розглянуті питання щодо ознак тривожності, причин та видів тривожних розладів, різниці між тривожністю та страхом. Практичний психолог Аліна Аханкіна надала психолого-методичні рекомендації як допомогти дітям впоратися з тривожністю. Педагоги на практиці опрацювали техніку «Поглянути страху в очі» з подалання тривожності.