«Інформаційна гігієна»

23 квітня представник від Донецької області, голова учнівського самоврядування «Бахмутська республіка», Кирило Пономаренко брав участь у циклі лекцій “Інформаційна гігієна”, яку провела для учнівської молоді України засновниця ініціативи з інформаційної гігієни, медіаекспертка, письменниця Оксана Мороз.

В рамках цього заходу представники учнівських самоврядувань з різних куточків нашої країни отримали важливі знання про те, як захищати себе від шкідливого контенту, кіберзлочинів та інших загроз в інтернеті, розпізнати ворожі інформаційні атаки та мінімізувати їх вплив. Молодь активно взаємодіяла зі спікеркою, обговорювала важливі аспекти інформаційної гігієни.  

Вміння критично сприймати будь-яку інформацію є надзвичайно важливим, адже дезінформаційні, маніпулятивні технології впливають на кожного, хто не має медіаімунітету. До того ж, під впливом стресу, страху чи інших обставин можна не розпізнати шкідливу інформацію.

Проактивна молодь резюмувала, що такі ініціативи  є важливим кроком у напрямку формування культури безпечного та відповідального використання інформаційних технологій серед молоді. Вмикаймо критичне мислення і допомагаємо іншим протидіяти фейкам русні!