![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/2-1-1024x498.png)
Війна – потужний чинник стресу, тож цілком природно, що багато людей зараз відчувають тривожність, пригніченість, не можуть знайти в собі сили на буденні справи.
23 січня відбувся обласний психологічний едьютон «Стрес та його профілактика. Вправи на зняття стресу», у якому взяли участь 69 педагогів-позашкільників художньо-естетичного напряму з Білозерської, Добропільської, Лиманської, Покровської, Мирноградської, Старомлинівської, Новогродівської, Часовоярської, Костянтинівської, Дружківської, Слов’янської територіальних громад.
Презентовано теоретичні аспекти поняття «стрес», його ознаки, види, стадії. Акцент зроблено на практиці навчання психології методики допомоги в стресі. Педагоги разом з практичним психологом Аліною Аханкіною опрацьовували техніки подолання стресу, які допоможуть у збереженні ментального здоров’я дітей.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/4.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/5-1-1024x497.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/6-1-1024x497.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/8-1024x497.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/9-1024x497.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/14-1024x497.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/16-1024x497.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/17-1024x497.png)