Обласна акція «Я в пам’яті запалюю свічу…»

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Цей День проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року, співавторами якої виступили 100 держав, в пам’ять про жертв нацистського терору під час Другої світової війни.

27 січня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма. Голокост– це біль і жах українського народу. Це – трагедія, злочин проти людства.

З 12 по 27 січня Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведено обласну акцію «Я в пам’яті запалюю свічу…», до якої долучилося понад 1000 учнів закладів освіти Донеччини.

На знак вшанування пам’яті тих, хто став жертвами Голокосту, увійшовши навіки в безсмертя, вихованці запалили свічку, викладали тематичні малюнки, декламували вірші.

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #явпамяті2024 #ПозашкілляДонеччини