![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/kol-kol-1024x1024.jpg)
14 вересня 2021 р. в Донецькому обласному палаці дитячої та юнацької творчості відбулося свято – День відкритих дверей «Школи раннього гармонійного розвитку дитини «Радість» під гаслом «Подорож до Країни Радість». Цікаві знайомства, веселощі, танцювальні розваги та гарний настрій чекали на дітей під час відвідування станцій-локацій, що презентували гуртки Школи: «Казкова», «Розмовляйчики», «Щаслива», «Кольорова».
Захоплива мандрівка веселого потягу завершилась яскравою кульмінацією – майстер-класом «Веселинки», на якому діти створили іграшки-сувеніри (хлопчиків та дівчаток), які допомагатимуть малюкам подорожувати по країні знань у прийдешньому навчальному році.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/kol-kazka-1024x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/kol-shhastya-1024x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/kol-kolir-1024x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/shhasl-1024x1024.jpg)