«Побачив? Прибери!» – Донецький ОПДЮТ долучається до Всесвітнього дня прибирання

18 вересня о 10.00 відбудеться найбільша міжнародна екологічна акція  – «Всесвітній день прибирання», яка проводиться заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття, формування культури чистоти та дбайливого ставлення до довкілля.

В Україні організатором акції виступає молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World». У Слов’янську другий рік поспіль World CleanUp Day координує осередок громадянського суспільства «Друкарня». У місті будуть працювати наступні локації:

1. Озеро «Шовковичне» (місце зустрічі за квітковим ринком).

2. Слов’янський курорт, озеро Рапне (місце зустрічі: на зупинці громадського транспорту «Слов’янський курорт»).

Для участі в акції зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням: https://forms.gle/QKfjtciFoJzpRX4b8 та оберіть зручну для вас локацію. Усі необхідні матеріали для роботи (маски, рукавички, мішки) організатори нададуть вам перед початком акції. Робіть фото, сторіс на локаціях до і після прибирання, відмічайте у соціальних мережах. Дотримуйтесь карантинних норм і обмежень.

Детальніше про акцію можна дізнатися на сайтах https://letsdoitukraine.org/ та https://schoolrecyclingworld.org/2021/09/03/world-cleanup-day-competition/

Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості запрошує керівників і вихованців творчих об’єднань та усіх небайдужих долучитися до наймасштабнішої соціальної події у світі.

Зробимо Україну чистою разом!