![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/kollazh_1-1024x1024.jpg)
Велика творча родина педагогів гуманітарно-науково-технічного відділу гостинно відкрила свої двері вихованцям. Педагоги провели цікаві заходи, які дали можливість всім познайомитися з мережею гуртків відділу та подарували святковий, гарний настрій усім присутнім.
Щиро бажаємо вихованцям вдалого навчального року, наповненого креативними ідеями, плідними науковими пошуками й блискучими перемогами!
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/kollazh_2-1024x1024.jpg)