![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/1-1-700x1024.jpg)
14 – 15 вересня 2021 р. в рамках Управлінської платформи для директорів закладів позашкільної освіти художньо-естетичного напряму відбувся обласний навчально-методичний семінар-практикум «Модернізація освітнього простору ЗПО». Програма семінару була спрямована на висвітлення актуальних засад інноваційної діяльності ЗПО: модернізація освітнього простору ЗПО (Тетяна Соколенко, завідувач методичного відділу ОПДЮТ), внутрішня система забезпечення якості освіти (Ольга Артюшенко, представник Державної служби якості освіти у Донецькій області), технологія формування освітньої прогами ЗПО (Ольга Бойко, заступник директора ОПДЮТ). Методичні рекомендації з питань організації освітнього процесу у новому навчальному році надала директор ОПДЮТ Ольга Канзюба, про результати моніторингу творчих досягнень ЗПО області за 2020-2021 н. р. доповіла Олена Карпенко (заступник директора ОПДЮТ).
Натхнення учасникам семінару надала презентація інтерактивної мапи ЗПО художньо-естетичного напряму області, презентація атрибутики та кращих знахідок року. Отримані сертифікати засвідчили підвищення професійної компетентності директорів ЗПО.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/3-1024x706.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/4-1024x564.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/6-1024x464.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/7-1024x567.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/8-1024x653.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/5-1024x737.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/2-765x1024.jpg)