Педагог-майстер – завжди учень

Засідання методичного об’єднання керівників гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва

Саме під таким гаслом пройшло 27 січня 2018 року засідання методичного об’єднання керівників гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва за темою «Впровадження сучасних освітніх інноваційних технологій та їх вплив на підвищення якості навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах».

Засідання методичного об’єднання керівників гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва

Лекція-презентація завідувача методичного відділу Стукало Н.Л. «Портфоліо як технологія автентичного оцінювання професійної діяльності педагога»  розкрила головні аспекти формування особистого досвіду педагогічної майстерності на основі технології портфоліо, що дозволило поглибити знання з актуальних питань методики позашкільної освіти. Велику зацікавленість викликала доповідь-презентація методиста методичного відділу Приньова К.М., яка розкрила питання технології створення презентацій у Power Point. Керівники гуртків не тільки отримати додаткові знання з сучасних інноваційних освітніх технологій, а й виокремили  для себе особисто ті аспекти методичної роботи, які потребують удосконалення.

Доповідь Стукало Н.Л.

Творчі звіти керівників гуртків, які атестуються, засвідчили не тільки їх педагогічну майстерність, а й велику зацікавленість та небайдужість до обраної справи.

Під час роботи панувала невимушена, творча атмосфера, яка дозволила  створити якнайкращі умови для розкриття можливостей, професійних інтересів і здібностей кожного педагога.

Методичне об'єнання

Засідання методичного об’єднання показало: вчитися ніколи не пізно, вчитися необхідно навіть майстрам!