Обласний семінар-практикум «Організація дистанційної роботи гуртків вокального мистецтва на платформі Google Classroom»

В онлайн-форматі відбувся обласний семінар-практикум керівників гуртків вокального мистецтва закладів позашкільної освіти художньо-естетичного напряму з теми «Організація дистанційної роботи гуртків вокального мистецтва на платформі Google Classroom». Організатори – відділ художньої творчості Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості.

Під час роботи наголошено на необхідності організації дистанційного навчання у синхронному та асинхронному режимах для активної взаємодії керівника і вихованців, презентовано можливості використання платформи Google Classroom для занять гуртків вокального мистецтва в умовах дистанційного навчання. Увагу зосереджено на принципах функціонування Classroom, варіантах розміщення освітніх завдань на платформі; підкреслено технічні особливості створення спільного документу. На конкретних прикладах розміщеного освітнього контенту, підготовленого керівником «Народного художнього колективу» вокальної студії «Heartbeat» ОПДЮТ Геннадієм Петренко та керівником вокального гуртка ОПДЮТ «Соло» Олександром Юрченко, розглянуто і проаналізовано можливості використання платформи в асинхронному режимі дистанційної діяльності вокальних гуртків.

Результатом плідної роботи семінару-практикуму стало створення власних класів учасниками та обмін досвідом використання різних варіантів освітнього контенту у дистанційній практиці роботи вокальних гуртків.