Обласний семінар-практикум «Мовленнєвий розвиток дошкільнят у вимірі європейського простору»

21.10.2022 року в онлайн-форматі відбувся обласний семінар-практикум для методистів, керівників гуртків дітей дошкільного віку закладів позашкільної освіти художньо-естетичного напряму з теми проблеми мовленнєвого розвитку дошкільнят у вимірі європейського простору. Організатори – відділ «Школа раннього гармонійного розвитку дитини «Радість» Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості.

Матеріали семінару спрямовані на збагачення методичної культури і компетентності педагогів знаннями  про особливості початкового рівня розвитку мовлення дошкільнят у сфері рідної та іноземної мови та мотивування педагогів до використання в освітньому процесі креативних ідей, методів, засобів навчання. Презентовано практичні аспекти  постанови мовлення на заняттях у гуртковій роботі, особливості білінгвістичного підходу до розвитку мовлення, можливості використання мобільних застосунків «All right», «Keiki Preschool Learning Games»,  «Preschool & Kindergarten Games».

Становлення мовленнєвої особистості дошкільника – один з основних освітніх напрямів у Базовому компоненті дошкільної освіти. І саме це стало лейтмотивом семінару-практикуму.