![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-1.jpg)
26 квітня виповнюється 37 років з часу аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою техногенною катастрофою ХХ століття. Тоді, у квітні 1986 року радіоактивним цезієм було забруднено 3/4 території Європи. 8,5 мільйонів жителів України, Білорусі, Росії в найближчі дні після аварії отримали значні дози опромінення, біля півмільйона з них померли від наслідків радіації. До кінця літа 1986 року більше 90 тисяч осіб було евакуйовано із зони зараження, 81 населений пункт України став безлюдним.
Сьогодні в гуртках («Intranet», керівник Ольга Бойко; «Школа успіху», керівник Оксана Ліхута) гуманітарно-науково-технічного відділу відбувся круглий стіл «Чорнобиль…Трагедія…Наслідки». Вихованці та педагоги розглянули причини, обставини і наслідки аварії, сучасний стан екології в зараженому радіацією регіоні.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-1.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/3-1-1024x498.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/4-1024x491.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/5.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/6-1024x500.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/7-1024x497.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/8.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/9.jpg)