ОБЛАСНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ONLINE HUB «Методологія та методика позашкільної освіти»

Четвертий вівторок місяця – платформа перспективного педагогічного досвіду та психологічний практикум. 22 листопада до обласного online hub доєднались педагоги-позашкільники Бахмуту, Мирнограду, Новогродівки, Покровська, Добропілля, Селидове, Лиману, Костянтинівки, Торецька, Гірника, Іллінівської ТГ, обласного Палацу дитячої та юнацької творчості.

Платформа перспективного педагогічного досвіду презентована досвідом керівника гуртка-методиста ОПДЮТ «Барвистий світ» Тетяною Кураковою «Формування стійкого інтересу до занять засобами поєднання технік зображувальної діяльності». Керівник довела, що найкращим періодом для творчості є дошкільний вік, оскільки заняття з образотворчої діяльності сприяють розвитку творчих здібностей, уяві, спостережливості, художньому мисленню та пам’яті. Продемонструвала як можна поєднати аплікацію з малюванням.

Психологічний практикум з елементами тренінгу «Профілактика емоційного вигорання в умовах війни» провела практичний психолог Аліна Аханкіна. Ознайомила з причинами, стадіями та основними ознаками емоційного вигорання. Надала ефективні поради від емоційного вигорання під час війни. На практиці продемонструвала вправи для зняття емоційного напруження в умовах війни.

Поваги заслуговують педагоги-позашкільники, які тримають освітянський фронт.