![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/6166b64bdd840.png)
З 24 листопада по 3 грудня Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості буде проведено мистецьку акцію «Григорій Сковорода – сучасний світоч для учнівської молоді». Розміщуйте малюнки та поробки, відео з декламуванням віршів, висловів, цитат, афоризмів українського мислителя, на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook».
Хештеги для розміщення: #Григорійсковорода2022 #ПозашкілляДонеччини
Контактна особа: Катерина Колесник (066)-033-44-85