![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/11111111111111111-1024x449.png)
Третій місяць кожного вівторка проходить обласний методичний online hub. 1 листопада 35 педагогів-позашкільників області доказали своє бажання професійного зростання на методологічному едьютоні «Педагогіка позашкілля: виклики, тенденції, стратегія». Презентовано матеріали «Соціально-психологічна природа позашкільного освітнього процесу» (завідувач методичного відділу Тетяна Соколенко), «Афективно-емоційний компонент освітнього середовища закладу позашкільної освіти» (практичний психолог Аліна Аханкіна).
Ми віримо в перемогу і тримаємо свій фронт – фронт захисту дитинства!
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/2222222222222222222-1024x449.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/333333333333333333-1024x449.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/444444444444444444444444-1024x449.png)