З днем народження Європейського союзу!

За ініціативи Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості, з метою популяризації європейських цінностей у дитячому та молодіжному середовищі та відзначення Дня заснування Європейського союзу проведено обласну акцію «ЄС – надійна фортеця!», до якої долучилося понад 500 учнів закладів освіти Донецької області.

Учнівська молодь Донеччини розміщувала малюнки, відеозвернення, публікувала фотографії з різних міст Європи, де зараз проживають, розповідала історію знайомства з культурою країн Європи.

Українська спільнота, активно підтримуємо чесноти, які є ціннісними в Європейському Союзі та щиро віримо, що завжди сучасна прогресивна свідомість нашого народу стане рушійним фактором до інтеграції України у мирне та збалансоване, здорове суспільство!

Віра, натхнення та наполегливість зроблять мету реальністю:  Україна стане повноправним членом Європейського Союзу та посяде гідне місце у європейській сім’ї! 

Переглянути світлини можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом #ЄСфортеця2022 #ПозашкілляДонеччини