![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/12121212121_cr-1024x451.png)
Четвертий вівторок місяця – платформа перспективного педагогічного досвіду та психологічний практикум. Цей блок є найбільш практично спрямований і прийняли в ньому участь педагоги-позашкільники Бахмуту, Мирнограду, Новогродівки, Покровська, Добропілля, Селідове, Лиману, Костянтинівки, Торецька, Гірника, Іллінівської ТГ, обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, що свідчить про професійну зацікавленість у online hub як інструменті розвитку професійної компетентності.
Платформа перспективного педагогічного досвіду презентована досвідом керівника гуртка ОПДЮТ Оксани Ушаткіної «Ебру-терапія – здоров’язберігаюча технологія в роботі з дошкільниками». Психологічний практикум з елементами тренінгу «Зниження тривожності дітей через війну. Ігри і вправи на зниження тривожності» провела практичний психолог Аліна Аханкіна.
Великої поваги заслуговують педагоги, які в такі складні часи дбають про розвиток професійної майстерності. Чекаємо кожного вівторка на online hub!
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/23232_cr-1024x451.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/3434343_cr-1024x451.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/546_cr-1024x451.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/7865_cr-1024x451.png)