![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-26_14-00-24-1024x498.jpg)
26 жовтня 2022 р. дистанційно відбулась І сесія обласної методичної платформи «Концептуальні засади модернізації позашкільної освіти» для заступників директорів та педагогів закладів позашкільної освіти художньо-естетичного напряму, відповідальних за методичну роботу. На меті – збагатити методологічну культуру і компетентність знаннями з модернізації методики освіти ЗПО, формувати та розвивати власну концепцію методичної діяльності.
Презентовано матеріали «Позашкільна педагогіка: наука, методологія, філософія» (Тетяна Соколенко, завідувач методичного відділу), «Інноваційні освітні процеси в системі позашкільної освіти» (Оксана Ліхута, методист). Практично значущий матеріал «Дистанційна робота: особливості в умовах ЗПО» надано заступником директора з навчально-методичної роботи Ольгою Бойко. Учасники отримали практичні завдання, які дозволять розвивати здатність продукувати нові ідеї, освітні технології, інтегроване поєднання знань, умінь, здібностей і установок, досвіду, оптимальних для виконання професійних функцій.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-26_11-37-53-1024x482.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-26_14-00-34-1024x501.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-26_14-00-55-1024x514.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-26_14-01-06-1024x483.jpg)