![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-1-1024x497.png)
Війна в Україні триває рік. Змінились умови життя, сенс життя, цінності. Режим очікування затягнувся: настає втома, депресія, хронічні стреси, виснаження. Як запобігти фізичних та психологічних проблем? Відповідь на це питання 14 березня на психолого-пеагогічному апгрейді «Як запобігти емоційного вигорання в умовах війни?» шукали 48 педагогів-позашкільників області разом з практичним психологом Аліною Аханкіною: ознайомились з причинами, стадіями, ознаками емоційного вигорання, отримали поради та провели практичні вправи на подолання внутрішньої напруги.
Тож «зберемо себе в кулак» – віримо, сподіваємось, працюємо заради майбутнього!
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-1-1024x497.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/4-1024x497.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/8-1024x497.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/9-1024x497.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/11-1024x497.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/13-1-1024x497.png)