![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-2-1024x461.jpg)
15 березня щорічно відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів.
Усі ми – споживачі: незалежно від віку, статі, освіти, соціального статусу та займаної посади, оскільки протягом життя споживаємо товари й послуги і платимо за них.
Тому цей день – не просто важлива дата в календарі, але й прекрасна можливість для кожного з нас розширити свої знання, стати поінформованим споживачем.
В гуртках гуманітарно-науково-технічного відділу («Рідний край», керівник Марина Бурлачка і «Економічне краєзнавство», керівник Людмила Скорописова) відбулася година спілкування «Споживач – знай свої права».
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335871788_978928290132616_8715246689400418743_n-1024x425.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335871794_887964849092872_8738940312142547237_n-1024x416.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335883261_235249718955193_7091636363562062425_n-1024x470.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335931462_1256584481608330_7224624634209665331_n-1024x426.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336506195_918875802595796_4936120365683678215_n-1024x576.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336517456_2574141979405684_3004291961666212780_n-1024x576.jpg)